Спеціальні потреби

У Киргизстані проведуть перерахунок бюлетенів


Виборчі комісії очікує повторний підрахунок бюлетенів
Виборчі комісії очікує повторний підрахунок бюлетенів

П’ять політичних партій Киргизстану, які здобули перемогу на парламентських виборах у неділю, погодились на перерахунок бюлетенів. У середу про це заявив лідер однієї з партій-переможців.

Результати виборів оскаржує націоналістична партія «Єдиний Киргизстан», яка набрала 4,8% голосів. Для здобуття парламентських місць їй забракло лише 0,2% голосів.

У вівторок щонайменше 200 прихильників партії вийшли на вулиці Бішкека, вимагаючи перерахунку бюлетенів. Лідер партії звинувачує представників влади у штучному збільшенні кількості зареєстрованих виборців, що у результаті перешкодило «Єдиному Киргизстану» пройти у парламент.

У середу Центральна виборча комісія країни погодилась перерахувати бюлетені, якщо при підведенні остаточних підсумків виборів буде виявлено розбіжності.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG