Спеціальні потреби

У Киргизстані відбулась перша сесія нового парламенту


Роза Отунбаєва.
Роза Отунбаєва.

У Киргизстані відбулася перша сесія новообраного парламенту на якій розпочато підготовку до створення коаліції між 5 політичними партіями, що перемогли у виборах минулого місяця.

Президент Роза Отунбаєва закликала політичних лідерів обрати прем’єр-міністра і створити новий уряд країни до 27 листопада.

Ситуація у Киргизстані пройнята нестабільністю від часу відбуття кровавих заворушень у квітні, в результаті яких усунуто від влади тодішнього президента Курманбека Бакієва.

У червні в Киргизстані відбулися сутички між етнічними киргизами і узбецькою національною меншиною на півдні країни під час яких загинули сотні людей, а понад 400 тисяч були змушені залишити свої доми.

Вибори в Киргизстані відбулися минулого місяця і найбільшу підтримку виборців здобула партія «Батьківщина», яка тепер веде переговори у справі створення коаліційного уряду.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG