Спеціальні потреби

Кундуз: авіаудар по лікарні забрав життя 19 осіб


Лікарня у Кундузі
Лікарня у Кундузі

У результаті тривалого бомбардування лікарні в місті Кундуз на півночі Афганістану, загинуло щонайменше 19 осіб, включно з дітьми.

За повідомлненням міжнародної доброчинної організації «Лікарі без кордонів», внаслідок тривалого бомбардування лікарні в місті Кундуз на півночі Афганістану загинуло 19 осіб, включно з працівниками клініки, пацієнтами та дітьми. 37 осіб отримали поранення.

Представник військового командування США визнав, що американські сили здійснили в районі повітряні удари, які могли «побічно» зачепити місцевий медичний заклад.

У повідомленні організація «Лікарі без кордонів» зазначається, що вона заздалегідь передала свої точні координати всім сторонам конфлікту, щоб уникнути у такий спосіб випадкових обстрілів. Остання відбулася 29 вересня. Крім того, після початку нальоту представники організації знову зв'язалися з урядовими військами Афганістану та представниками військ США у Вашингтоні. Попри це, бомбардування тривало ще понад півгодини.

З гострою критикою останнього бомбардування лікарні організації «Лікарі без кордонів» виступив Міжнародний Червоний Хрест. У повідомленні зазначається, що насильство проти пацієнтів та співробітників лікарні - «жахливе».

Бої в адміністративному центрі Кундуз тривають протягом усього тижня після того, як місто захопили бойовики руху «Талібан».

Дивіться також: Затишшя на Донбасі оманливе - канадський експерт з передової

Затишшя на Донбасі оманливе - канадський експерт з передової. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG