Спеціальні потреби

Наслідки "приєднання" Криму до ПФО Росії прокоментував екс-посол США в Україні


Навряд це вплине на погляд Заходу, що Крим це незаконно анексована Росією частина Криму
Стівен Пайфер

Приєднання незаконно анексованого Росією Криму до складу Підвенного федерального округу Росії не вплине на позицію Заходу щодо статусу Криму. Про це у п'ятницю заявив екс-посол США в Україні Стівен Пайфер, який нині є експертом впливового американського аналітичного центру Brookings Institution.

"Навряд чи це вплине на погляд Заходу, що Крим це незаконно анексована Росією частина Криму", - відзначив Пайфер у Twitter.

Напередодні президент Росії Володимир Путін включив так званий "Кримський федеральний округ" до складу Південного федерального округу Росії.

У четвер Росія також відхилила заяву Ради Безпеки ООН про повагу до територіальної цілісності та суверенітету України, чим зірвала спробу офіційного Києва домогтися від Радбезу ООН заяви у відповідь на включення Криму до Південного фередального округу Росії.

Перейменування вкраденого це дім побудований з гральних карт: він розвалиться під вагою правди
Павло Клімкін

"Перейменування вкраденого це дім побудований з гральних карт: він розвалиться під вагою правди. #CrimeaIsUkraine ", - відзначив у Twitter міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Деякі оглядачі відзначали, що приєднання Криму до Підвенного федерального округу Росії може бути покликане сприяти уникненню санкцій, накладених Заходом через незаконну анексію українського півострова.

Дивіться також: Експерт обурена розслідуванням вбивства Шеремета: "Трояна навіть не викликали з відпустки"

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG