Спеціальні потреби

Обидві Кореї домовились про чергову дату об’єднання сімей


Північна і Південна Кореї домовились про відновлення об’єднання родин, які були розлучені ще 60 років тому під час Корейської війни.

Речник південно-корейського Міністерства у справах возз’єднання повідомив, що цього разу ця подія відбудеться у період між 30 жовтня і 5 листопада у центрі для об’єднання і готелі в гірському курорті Кимгансан у Північній Кореї.

Така домовленість була досягнута під час двосторонніх розмов у північно-корейському прикордонному містечку Каесонґ. Два попередніх раунди розмов на цю тему були безрезультатні.

Тоді сторони не могли порозумітись щодо вимог Пхеньяну у справі скасування Сеулом заборони на туристичні поїздки до Кимгасан, що приносить північно-корейському режимові так потрібну йому валюту. Південна Корея відмовилась від відвідин цієї курортної місцевості після того, коли у 2008 році там від пострілу північно-корейського вартового загинула південно-корейка, яка ввійшла на заборонену військову зоні.

Десятки тисяч корейців далі є роз’єднані від 1953 року, коли закінчилась трирічна Корейська війна, що поділила Корейський півострів на дві частини: демократичний Південь і комуністичну Північ. Останній раунд возз’єднання корейських родин відбувся рівно рік тому.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG