Спеціальні потреби

У Кесоні залишилися 7 працівників з Південної Кореї


Сеул повідомив про поступ на переговорах з КНДР щодо повернення додому 7 південнокорейських працівників, які все ще перебувають у спільній промисловій зоні, розташованій на північ від кордону.

Проте південнокорейське Міністерство з питань об’єднання Корейського півострова каже, що потрібно ще трохи часу для вирішення справ несплати податків та невиплачених зарплатень перед тим, як останні працівники зможуть залишити промисловий парк Кесон.

Через суперечку, яка виникла в останню хвилину, працівникам не було дозволено виїхати разом з 43 іншими південними корейцями, які повернулися додому у понеділок. З їхнім відбуттям з Кесону, останній мирний зв’язок між обома Корейськими державами буде розірваний.

Минулого місяця, у відповідь на посилення санкцій ООН проти Пхеньяна, КНДР вивела 53 тисяч своїх працівників з Кесону і перекрила доступ до промзони працівникам з Південної Кореї.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG