Спеціальні потреби

Сеул: КНДР погодилася на розмови про відкриття промзони Кесон


Південна Корея повідомила, що Пхеньян погодився на її пропозицію про розмови на низькому рівні про відкриття спільного індустріального комплексу в КНДР.

Міністерство з питань об’єднання заявило, що розмови відбудуться в суботу в адміністративному будинку на північному боці кордону в селі Панмунджом.

Індустріальний комплекс Кесон залишається закритим від квітня, коли він став жертвою кількатижневого напруження у відносинах між обома корейськими державами.

У ранішому жесті доброї волі, про який повідомлено в середу, як сказано, Пхеньян погодився дозволити південнокорейським бізнесменам провести інспекцію свого устаткування на об’єкті.

Індустріальний комплекс був важливим джерелом прибутків Північної Кореї і однією з останніх ознак співпраці між Пхеньяном і Сеулом.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG