Спеціальні потреби

Клінтон пов'язали з мільйонами доларів з Росії, небезпекою передачі чутливих технологій Москві - стаття The Wall Street Journal


Дослідження, які проводились у "Сколково" привертали увагу військових експертів США та правоохоронців

Гілларі Клінтон могла сприяти отриманню Росією доступу до найновітніших технологій подвійного використання (військового та цивільного - прим. ГА), перебуваючи на посаді державного секретаря США. Про це на сторінках впливового американського видання The Wall Street Journal пише публіцист-розслідувач Пітер Швайцер, автор книги "Готівка Клінтонів".

Швайцер відомий, як автор розслідування "Готівка Клінтонів", яке простежує можливі зв'язки між отриманням грошових пожертв від представників міжнародного бізнесу фондом родини Клінтонів Clinton Foundation та подальшим сприянням жертводавцям, або урядам країн, до яких вони наближені, з боку Державного департаменту США, який очолювала Клінтон

Державний департамент, очолюваний Клінтон у рамках політики "перезавантаження" відносин із Росією, грав провідну роль у налогодженні ризикованої (за оцінками американських спеслужб) співпраці російського інноваційного центру "Сколково" з американськими технологічними компаніями у той час, як фонд родини Клінтонів Clinton Foundation та її чоловік Білл отримували значні суми (Швайцер пише про 10-ки мільйонів доларів - прим.ГА) від групи із переважно російських компаній-партнерів "Сколково", пише Швайцер.

"Відомо, що Державний департамент США прямо брав участь та сприяв залученню мільярдів американських доларів у створення російської "Силіконової долини", технологічні інновації якої включають дигуни та гіперзвукові російські крилаті ракети, новітні радари та літальні апарати, здатні нести російські повітряно-десантні війська. Оце так перезавантаження з Росією", - пише Швайцер.

Швайцер відомий як автор розслідування "Готівка Клінтонів", яке простежує можливі зв'язки між отриманням грошових пожертв від представників міжнародного бізнесу фондом родини Клінтонів Clinton Foundation та подальшим сприянням цим бізнесменам, або урядам країн, до яких вони наближені з боку Державного департаменту США у час, коли його очолювала Гілларі Клінтон.

Фонд "Сколково" може бути інструментом, за допомогою якого уряд Росії отримує доступ до чутливих, або секретних дослідницьких установ США та технологій подвійного використання, які мають військове та комерційне застосування

"Дослідження, які проводились у "Сколково", привертали увагу військових експертів США та правоохоронців. Дослідження щодо діяльності "Сколково", проведене у 2012-мці році Програмою дослідження закордонних армій бази збройних сил США Fort Leavenworth, вказав, що метою "Сколково" було служити "засобом глобальної передачі у Росію технологій у галузях ІТ, біомедицини, енергії, супутникових, космічних та ядерних технологій. Дослідження військових США також зауважувало, що "Сколково" брав участь у пов'язаних із Міноборони Росії роботах з грудня 2011-го року, коли у центрі було схвалено перший збройних проект - розробку двигуна гіперзвукової крилатої ракети... Не всі роботи центру мають цивільне призначення ", - пише розслідувач.

"Сколково" викликало серйозні засетереження і у ФБР.

"Фонд "Сколково" може бути інструментом, за допомогою якого уряд Росії отримує доступ до чутливих, або секретних дослідницьких установ США та технологій подвійного використання, які мають військове та комерційне застосування", - писало ФБР у повідомлення, оприлюдненому виданням Boston Business Journal у 2014-му році.

ФБР вважає, що реальними мотивами російських партнерів, яких фінансує уряд Росії, є отримання доступу до секретних, чутливих та новітніх технологій, якими володіють компанії США

Федерально бюро розслідувань тоді ж застерігало американські компанії від співпраці із російськими венчурними фондами.

“ФБР вважає, що реальними мотивами російських партнерів, яких фінансує уряд Росії, є отримання доступу до секретних, чутливих та новітніх технологій, якими володіють компанії США"- цитує повідомлення ФБР Швайцер.

Книга "Готівка Клінтонів" стала бестселлером у США і, серед іншого, звертає увагу на можливий зв'язок між щедрими гонорарами, які отримував екс-президент США Білл Клінтон за промови від бізнесменів, та обстоювання інтересів цих осіб Держдепом США та/або особисто Гілларі Клінтон під час перебування на посаді сенатора, або державного секретаря США.

Дивіться також: Пов'язаних із Росією членів команди Трампа назвав експерт Інституту Маккейна

Пов'язаних із Росією членів команди Трампа назвав експерт Інституту Маккейна. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:10 0:00

XS
SM
MD
LG