Спеціальні потреби

Колишній посол РФ не бачить великої можливості прориву у відносинах із США


Сергій Кисляк

«Антиросійські настрої», які тепер поширені у США, за всіма ознаками, щонайменше на рік нищать будь-які надії на прорив у відносинах за правління президента Трампа. Таку думку висловив колишній посол РФ у Вашингтоні Сергій Кисляк.

Як пише видання Bloomberg, Кисляк, який тепер є законодавцем Ради Федерації, також сказав, що він лише один раз зустрівся з Джоном Гантсманом, який цього тижня став новим послом США в Москві. «Я не бачу якоїсь більшої зміни, принаймні до посередніх виборів у листопаді 2018 року» серед «великої інерції в американському політичному житті».

Хоча, на його думку, політичні поділи у Вашингтоні означають, що відносини між США і Росією стануть кращинми, то все ж вони у деяких справах можуть стати дуже наближеними.

Кисляка у Вашингтоні почали негативно сприймати у зв’язку із розслідуванням у Конгресі і ФБР щодо можливосі таємної змови кампанії Трампа під час виборчої кампанії 2016 року. Його репутація була серйозно підірвана з приводу сумнівів щодо його зустрічей з високопоставленими американськими офіційними особами, такими як радних з національної безпеки Майкл Флін і зять Трампа Джаред Кушнер, зокрема після того, які американська розвідка заявила, що Росія втручалася у вибори на користь республіканського кандидата.

Після безуспішних відновин з адміністрацію президента Барака Обами Росія розраховувала на покращення відносин з урядом Дональда Трампа, але ці надії розвіялися серед звинувачень у втручанні у виборги.

Росія з ароганцією ставиться до Росії, важає Кисляк, хоча не знає, чи це «довготривала політика». Все-таки він додає, що це явище, можливо, тичасове, тому що є питання, щодо яких і Росія і США зацікаволені у співпраці. А тимчасом, додає Кисляк, американські офіційні особи більшою мірою зацікавлені у «взаємній політичниій боротьбі, ніж відносинах з Росією».

Дивіться також: З Батьківщиною у серці: жінок Північної Кароліни об'єднав спільний біль за Україну

З Батьківщиною у серці: жінок Північної Кароліни об'єднав спільний біль за Україну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:24 0:00

XS
SM
MD
LG