Спеціальні потреби

Для нас було б необачно не готуватись до захисту Європи – речник Пентагону


Контр-адмірал Джон Кірбі і речниця Держдепу Джен Сакі
Контр-адмірал Джон Кірбі і речниця Держдепу Джен Сакі

Сполучені Штати вважають за необхідне готуватися до потенційної небезпеки з боку Росії. Про це заявив речник Пентагону контр-адмірал Джон Кірбі. За його словами, перед американським військом нині стоять два виклики: бюджетний та стратегічний.

«Стратегічне середовище дуже динамічне і непевне зараз. І ця непевність породжена тим, що Володимир Путін робить в межах та поза межами території України. Це було б необачно для нас не думати про певні можливості підготовки, які ми потребуємо у Європі. Тому що ми маємо надзвичайні зобов’язання перед нашими партнерами там, передбачені в угоді НАТО.»

Він при цьому зауважив, що це не погроза Росії, як у Москві тлумачать заяви Міністерства оборони США. За словами речника Пентагону, США просто мають бути готові до викликів, які стоять перед ними.

Напередодні міністр оборони США Чак Гейґел назвав політику Росії ревізіоністською, і що російська армія стоїть на порозі НАТО. У російському Міністерстві оборони цю заяву сприйняли як погрозу.

Дивіться також: НАТО: Не бачимо відведення російських військ

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG