Спеціальні потреби

Кремль: європейські лідери не бажають зрозуміти ситуацію в Україні


Представник президента Путіна заявив, що деякі європейські лідери виявили небажання зрозуміти «дійсну ситуацію» в південно-східному районі України.

Кремлівський представник Дмитро Пєсков зробив таку заяву в п’ятницю в Мілані після ранкової зустрічі Путіна з президентом України Петром Порошенком та іншими європейськими лідерами. Метою зустрічі було пом’якшити напруженість щодо поточного конфлікту в Україні та врегулювати суперечки про постачі природного газу.

В п’ятницю вранці Путін мав зустріч з канцлером Німеччини Анґелою Меркель. Опісля Кремль заявив, що обидва лідери і далі не погоджуються щодо ситуації в Україні.

Як передбачалося, криза в Україні домінуватиме на саміті в Мілані, на якому Росія і західні уряди шукають розв’язки газової суперечки і шестимісячного збройного конфлікту між проросійськими сепаратистами та українськими військами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG