Спеціальні потреби

Конгресмен Кінзінґер: українцям потрібні «Джавеліни»


Путін ніколи не переможе США і треба йому нагадати про це - конгресмен США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Путін ніколи не переможе США і треба йому нагадати про це - конгресмен США. Відео

Дати українцям «Джавеліни», продовжувати тренувати військових та зайняти сильнішу позицію проти Путіна мають Сполучені Штати – вважає конгресмен-республіканець Адам Кінзінґер. Лише так, вважає він, Захід зможе зупинити практику кремлівської агресії проти сусідів і позбавити Володимира Путіна загарбницького апетиту.

1240 «Джавелінів» в обмін на стільки ж ядерних боєголовок, яких Україна позбулася 1994 року. З такою допомогою Сполучених Штатів українці зможуть ефективно протистояти російські агресії – заявляє Петро Порошенко. Прохання українського президента цілком справедливе – вважає конгресмен-республіканець Адам Кінзінґер. Сполучені Штати мусять допомогти Україні новітнім протитанковим озброєнням:

«Я абсолютно переконаний, що Україна має отримати «Джавеліни». В України є дуже багато протитанкового озброєння, яке, по суті, воно не є нічим іншим як ПЗРК із прямим наведенням. І коли солдат із нього стріляє, танк може вирахувати, звідки прийшов вогонь і вистрелити у відповідь. Я гадаю, якщо ми навіть модифікуємо існуюче озброєння, аби воно мало системи самонаведення, коли солдат зможе вистрелити і втекти, поки снаряд влучає у ціль, як це відбувається із «Джавелінами», я гадаю, це буде дуже корисно.

Допомога Україні летальною зброєю, вважає Кінзінґер, необхідна для того, аби раз і назавжди відбити бажання Путіна атакувати сусідні держави. Він каже:

«Ми маємо збільшити можливість України розбивати російські бронетанкові війська… якщо ми зможемо завдати величезну кількість болю російському війську, це допоможе зупинити Володимира Путіна. Путін знатиме – яку б ціль він не вибрав наступною, вона йому дорого коштуватиме і насправді призведе до поразки російського війська.

Саме млява відповідь Заходу на російську агресію проти Грузії 2008 року і спровокувала чинний конфлікт в Україні – каже Кінзінґер. Нині і США, і Європа мають зайняти сильну позицію. І в жодному разі не забувати про анексію Криму, додає він:

«Якщо ми віддаємо щось диктатору, його апетит лише посилюється… Оскільки Путін уникнув покарання за свої дії у Грузії, я вважаю, це його лише заохотило, він зрозумів, що уникне будь-яких наслідків за свої дії в Україні. Але Путін знає, що йому ніколи не вдасться перемогти Сполучені Штати. Його країна набагато слабкіша, ніж Сполучені Штати. Тож, мені здається, ми маємо виступити і сказати: що якщо Росія буде продовжувати атакувати своїх сусідів, він врешті зустрінеться із військом і нацією, яка абсолютно точно зможе зупинити його від того, що він робить. І європейські союзники також. Вони мають збільшити свої витрати на оборону і дати зрозуміти, що вони не дозволять, аби їх розбив і розділив безжалісний агресор.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG