Спеціальні потреби

Східна Україна: другий день відносного спокою


Як українські війська, так і проросійські бойовики в Східній Україні вже другий день назагал дотримуються угоди про призупинення бойових дій.

У першій половині дня 10 жовтня – через 24 години після настання так званого «Дня тиші» – вогонь зі стрілецької зброї лунав лише спорадично.

Рішення про це було прийнято з метою спонукати суперницькі сторони дотримуватися ширшої угоди про припинення вогню, укладеної у вересні. Нагадаємо, що, незважаючи на досягнуте у вересні перемир’я, бойові дії періодично поновлювалися.

Суперницькі сторони мають намір почати відведення важкої техніки від лінії фронту з метою створити буферну зону.

Очікується, що переговори в столиці Білорусі щодо врегулювання конфлікту поновляться в найближчу п’ятницю.

Нагадаємо, що, розглядаючи дії Москви як підтримку бойовиків, США та їх союзники ввели по відношенню до РФ санкції, болючі для російської економіки.

У минулу середу прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв визнав, що санкції завдають відчутної шкоди економіці країни. Відзначивши, що ці шкоди обчислюються десятками мільярдів доларів, глава російського уряду стверджував, однак, що санкції завдають настільки ж болючого впливу економіці Європи.

Прем’єр-міністр РФ закликав жителів Росії проявити терпеливість у зв’язку з тимчасовим зниженням курсу рубля. За словами Медведєва, в майбутньому російська валюта зміцниться знову.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG