Спеціальні потреби

Французький дизайнер Крістоф Жерніґон запропонував «захисну бульбашку», що мала б захищати від коронавірусу відвідувачів ресторанів.
Французький дизайнер Крістоф Жерніґон запропонував «захисну бульбашку», що мала б захищати від коронавірусу відвідувачів ресторанів.

Головне про коронавірус. 29 травня

Підтверджених випадків COVID-19 у світі - 5 825 636; померлих з коронавірусом - 360 437. (Дані університету Джонса Гопкінса на ранок 29.05.2020)

  • Уряд Південної Кореї оголосив відновлення деяких карантинних обмежень у Сеулі через підвищення кількості нових заражень коронавірусом.
  • Twitter позначив застереженням допис речника міністерства закордонних справ Китаю, поширений у березні, у якому китайський посадовець припускав, що коронавірус до Китаю принесли американські військові.
  • В Японії побоюються, що спад економіки унаслідок епідемії COVID-19 може призвести до хвилі самогубств подібної до 14-річного періоду з 1998, коли щороку реєстрували понад 30 000 самогубств.

У Франції з 2 червня відкриються ресторани, пляжі, парки

Майже повсюди у Франції відновлять звичайну роботу барів та ресторанів, але Париж, який був осередком епідемії, залишиться винятком і там подавати їжу та напої можна буде лише надворі.

Усі ресторани будуть зобов’язані гарантувати дистанцію між столами - принаймні 1 метр, а працівники носитимуть маски.

У Парижі з 2 червня відкриють музеї, доступ до пам’ятників, а також парки і сади.

Більшість початкових шкіл в країні вже працюють і тепер оголошено план пришвидшити відновлення навчання у старших класах.

Як і багато інших країн Європи Франція планує звичайний режим на кордонах з 15 червня.

Читати більше

Як в Каліфорнії працюють банки харчів

Як в Каліфорнії працюють банки харчів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:10 0:00

Більше

XS
SM
MD
LG