Спеціальні потреби

Зображення китайського керівника Сі Цзіньпіна на стіні лікарні в місті Ухань провінції Хубей у Китаї (Photo by Noel Celis / AFP)

Головне про коронавірус. 28 квітня

У США вже понад мільйон заражених коронавірусом людей

  • У США вже понад мільйон інфікованих коронавірусом, померли майже 58 тисяч людей. Загалом у світі більше 3 мільйонів хворих, 215 тисяч померли.
  • В Україні підтвердили 9410 випадків​ коронавірусної хвороби COVID-19: 239 людей померли, 992 пацієнти одужали.
  • Каранатин через пандемію коронавірусу призвів до того, що домашнє насильство проти жінок у світі зросло на 20%, адже жертви фактично опиняються замкненими зі своїми нападниками, говорить ООН.
  • ЄС відкинув звинувачення, що під тиском Пекіна Євросоюз буцімто пом’якшує негативні оцінки дій влади Китаю у зв’язку з Ковід-19.
  • Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адганом Ґебреєсус привітав зниження кількості заражень і смертей від коронавірусу в деяких частинах світу, але вказав на розростання епідемії у Східній Європі, Африці, Латинській Америці та деяких країнах Азії.
  • Президент США Дональд Трамп планує використати Закон щодо воєнного виробництва, щоб наказати м’ясопереробним підприємствам країни продовжувати роботу, як ключовим елементам життєзабезпечення.

Трамп накаже м’ясопереробним заводам продовжувати роботу як критично важливим об'єктам інфраструктури - ЗМІ

Президент США Дональд Трамп планує використати Закон щодо воєнного виробництва, щоб наказати м’ясопереробним підприємствам країни продовжувати роботу, як ключовим елементам життєзабезпечення. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на власне джерело.

Читайте більше тут

Раднику Білого дому з питань охорони здоров'я США сподобалось, як його втілив Бред Пітт

Радник Білого дому з питань охорони здоров'я Ентоні Фаучі сказав, що йому подобається, як його втілив Бред Пітт у комедійному шоу телеканалу NBC Saturday Night Life (SNL). SNL - популярне комедійне телевізійне скетч-шоу, яке виходить з 1975 року, де учасники шоу і запрошені зірки втілюють сатиричні образи політиків, спортсменів та простих американців.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG