Спеціальні потреби

Фахівці Hana Bank у Південній Кореї постерігають за валютними торгами 17 квітня 2020 р.

Головне про коронавірус. 17 квітня

Унаслідок пандемії коронавірусу економіка Китаю скоротилася вперше за десятки років

  • Добрі слова підтримки замінили рекламу на головній площі Нью-Йорка.
  • В китайському місті Ухань, де вперше виявили COVID-19, додали 1 290 померлих до офіційного числа жертв коронавірусу, але заперечують, що запізніле збільшення даних на 50% свідчить про приховування.
  • Кількість безробітних у США перевищила 20 мільйонів, а економіка Китаю скоротилась вперше за 30 років на тлі пандемії
  • Президент Франції Еммануель Макрон долучився до тих, хто ставить під сумнів повноту інформації про коронавірус в Китаї.
  • Президент Дональд Трамп у США оголосив план відновлення економічної діяльності після карантину, який голова Палати представників Ненсі Пелосі назвала "нечітким і непослідовним".
  • Велика Британія ще на три тижні продовжила карантин, визнавши, що епідемія ще не пішла на спад.

Більше 9 мільйонів доларів складе розширена допомога США Україні в подоланні COVID-19

Фінансування буде спрямовано на допомогу в підготовці лабораторних систем, виявленні випадків зараження та їх відслідковування, надання експертної підтримки, збільшення обізнаності стосовно ризиків, та інші програми в Україні.

Читати більше

Кількість безробітних у США перевищила 20 мільйонів, а економіка Китаю скоротилась вперше за 30 років на тлі пандемії

Обмежувальні заходи, запроваджені у зв‘язку з пандемією коронавірусу, боляче вдарили по економіці країн, насамперед заторкнувши сфери обслуговування, туризму, ресторанний бізнес та роздрібну торгівлю.​

Читати більше

Еммануель Макрон застерігає від вихваляння дій китайської влади в умовах епідемії коронавірусу, вказуючи на брак повної інформації з Китаю

“Не будьмо настільки наївними, щоб стверджувати, що (Китай) дав цьому раду набагато краще. Очевидно, що було те, про що ми не знаємо”, - сказав Макрон в інтерв’ю газеті Financial Times.

Читати далі

Більше

XS
SM
MD
LG