Спеціальні потреби

Президент Трамп відповідає на запитання журналістів перед Білим домом 14 квітня 2020 р.
Президент Трамп відповідає на запитання журналістів перед Білим домом 14 квітня 2020 р.

Головне про коронавірус. 15 квітня

Президент Трамп оголосив зупинку фінасування ВООЗ, розкритикувавши діяльність організації в умовах пандемії коронавірусу

  • Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш у відповідь на припинення американського фінансування ВООЗ заявив, що “зараз не час для цього”.
  • Сінгапур запровадив обов’язкове носіння захисних масок за межами помешкань.
  • Кількість померлих від коронавірусу COVID-19 у США склала 2 405 за минулу добу, згідно до даних Університету Джонса Гопкінса. Збільшення відбулось після декількох днів спадання кількості смертей.
  • На розробку ефективного тесту на антитіла до COVID-19 можуть піти роки, зауважують науковці, вказуючи на невивченість вірусу.
  • Росія у середу зафіксувала рекордну кількість 3 388 нових заражених коронавірусом, що доводить загальне число випадків у тій країні до 24 490.

Чартерний рейс для громадян США з Борисполя

Description: Державний департамент США організував спеціальний чартерний рейс для громадян США та їх родин для повернення додому з України. У середу літак відправився з Борисполя.

Чартерний рейс для громадян США з Борисполя. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Трамп оголосив, що США зупиняють фінансування ВООЗ

Трамп: "Я розпорядився, щоб моя адміністрація зупинила фінансування Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, поки триває оцінка ролі ВООЗ у неналежному реагуванні та покриванні інформації про поширення коронавірусу. Всі знають про що там йдеться."

Трамп оголосив, що США зупиняють фінансування ВООЗ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

Український літак-велетень «Мрія» допомагає долати пандемію COVID-19

Найбільший вантажний літак у світі Ан-225 «Мрія» здійснив переліт з Китаю до Польщі, доставивши до Варшави майже 100 тонн предметів захисту для медпрацівників. Доставка відбулась на замовлення Польщі.

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG