Спеціальні потреби

Президент Трамп відповідає на запитання журналістів перед Білим домом 14 квітня 2020 р.
Президент Трамп відповідає на запитання журналістів перед Білим домом 14 квітня 2020 р.

Головне про коронавірус. 15 квітня

Президент Трамп оголосив зупинку фінасування ВООЗ, розкритикувавши діяльність організації в умовах пандемії коронавірусу

  • Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш у відповідь на припинення американського фінансування ВООЗ заявив, що “зараз не час для цього”.
  • Сінгапур запровадив обов’язкове носіння захисних масок за межами помешкань.
  • Кількість померлих від коронавірусу COVID-19 у США склала 2 405 за минулу добу, згідно до даних Університету Джонса Гопкінса. Збільшення відбулось після декількох днів спадання кількості смертей.
  • На розробку ефективного тесту на антитіла до COVID-19 можуть піти роки, зауважують науковці, вказуючи на невивченість вірусу.
  • Росія у середу зафіксувала рекордну кількість 3 388 нових заражених коронавірусом, що доводить загальне число випадків у тій країні до 24 490.

Чи працюють антималярійні препарати у лікуванні COVID-19?

Description: Національні інститути охорони здоров’я США почали набирати учасників для клінічних випробувань ефективності гідроксихлорохіну. Це фактично єдині ліки, які зараз застосовуються при лікуванні хворих на коронавірус.

Чи працюють антималярійні препарати у лікуванні COVID-19? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Доставка продуктів харчування – як це працює у США

Аби дотримуватися соціального дистанціювання, все більше американців звернулися до замовлень продуктів харчування для дому із доставкою.

Доставка продуктів харчування – як це працює у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Як розумні термометри можуть допомогти передбачити у яких регіонах спалахує хвороба

Соціальне дистанціювання працює у боротьбі з пандемією COVID-19, -принаймні про це свідчать дані “розумних термометрів” - компанії, що збирає дані про температуру тіла людей у різних регіонах.

Ефективність тесту на антитіла до COVID-19 під питанням через невивченість хвороби

Наразі невідомо, чи виробила людина, яка перехворіла на коронавірус COVID-19, імунітет до нього, яка кількість антитіл необхідна для того, щоб був імунітет та скільки триватиме захист

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG