Спеціальні потреби

Під час відвідин Тунісу Керрі високо оцінив демократичні реформи


Джон Керрі (л) і президент Тунісу Монсеф Марзукі
Джон Керрі (л) і президент Тунісу Монсеф Марзукі
Державний секретар США Джон Керрі прибув у вівторок з неоголошеним раніше візитом до Тунісу, щоб висловити підтримку поступу, який зробила ця країна з часу, коли три роки тому там розпочалася Арабська весна.

Керрі мав зустріч з президентом Монсефом Марзукі. Американський дипломат сказав, що Сполучені Штати «дуже вражені заходами, до яких вдається президент, вдумливим і раціональним підходом до процесу змін».

Керрі сказав, що нова конституція Тунісу, яка була ратифікована у січні, може служити зразком для інших у регіоні. Він охарактеризував документ як такий, що оснований на демократичних принципах рівності, свободи, безпеки, економічних можливостей і верховенства права».

Під час короткого візиту Керрі мав також зустрітися з іншими туніськими посадовцями.

Нова Конституція Тунісу робить країну демократією, яка не основана на ісламському законі. Однак деякі опоненти уряду кажуть, що конституція недостатньо захищає прав жінок.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG