Спеціальні потреби

Джон Керрі обмірковував з індійським колегою питання регіональної безпеки та економіки


Державний секретар США Джон Керрі мав у Делі зустріч з індійським колегою Салманом Хуршидом. За повідомленням Міністерства закордонних справ Індії, їх розмови зосереджувались на «трьох стовпах» відносин між обома країнами. Це питання регіональної безпеки, економіки і технології.

У заяві після розмов Керрі привітав лідерство Індії на глобальній арені і підтвердив спільний погляд на на питання миру і стабільності в Азіі.

Керрі також сказав, що обидві країни підтримують «об’єднаний, стабільний» Афганістан, додаючи, що Сполучені Штати підтримують двосторонню економічну допомогу тій знищеній війною країні.

У неділю Керрі сказав, що як найбільша у світі демократична країна, Індія може відігравати критичну роль у підтримці запланованих на наступний рік в Афганістані виборів шляхом допомоги урядові покращити виборчу систему і створенням рамок для врегулювання суперечок.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG