Спеціальні потреби

Джона Теффта нагороджено премією за захист прав людини


Джон Теффт
Джон Теффт
Державний департамент США оголосив лавреатів Премії з захисту прав людини за 2012-ий рік.

У категорії Дипломатія за захист прав людини нагороджено посла США в Україні Джона Теффта. Лавреатами в інших категоріях стали Ерін Вебстер-Мейн із посольства США у Бірмі, а також – захисники прав людини в Сирії та Іраку.

Премією Дипломатія за захист прав людини нагороджуються керівники дипломатичних місій США за кордоном, які продемонстрували надзвичайну відданість захисту прав людини та запровадженню демократичних принципів в країні, в якій вони представляють інтереси США.

«Посол Теффт очолив спільні, ефективні та тривалі зусилля з посилення та поширення демократії, поваги до прав людини та верховенства права в Україні. Під його керівництвом посольство в Києві позитивно вплинуло на чимало реформ, включно з реформою системи кримінального права», - зазначається у прес-релізі Державного департаменту США.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG