Спеціальні потреби

Теффт і Томбінський зустрілися з Тимошенко


Посол США Джон Теффт
Посол США Джон Теффт
Сьогодні в харківській районній лікарні Укрзалізниці відбулась зустріч посла ЄС Яна Томбінського та посла CША Джона Теффта з Юлією Тимошенко. Тривала вона дві з половиною години.

Обидва чиновники заявили, що Юлія Тимошенко залишається «психологічно сильною та виглядає досить впевнено; видно, що це сильна та вольова людина, хоча відчувається її фізичний біль у зв’язку зі здоров’ям».

Теффт заявив, що минулої зустрічі вона стояла на ходунках, а цього разу приймала їх, сидячи за столом. Теффт сказав, що Юлія Тимошенко висловлює свою рішучу підтримку та бажання, щоб Угода про асоціацію між Україною та ЄС була підписана у листопаді цього року.

У відповідь на запитання кореспондента Радіо Свобода Ян Томбінський наголосив, що Україні для того, щоб підписати угоду з ЄС, треба виконати три умови: «розв’язати проблему вибіркового правосуддя, розв’язати проблему формування судочинної системи та вирішити умови формування законодавства про вибори». Всі ці вимоги не змінилися та залишаються такими які були раніше, заявив посол ЄС в Україні.

Передрук з "Радіо Свобода"

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG