Спеціальні потреби

Новообраний прем’єр-міністр Японії зустрівся зі журналістами


Новообраний прем’єр-міністр Японії Наото Кан заявив, що дотримуватиметься досягнутої з Вашингтоном домовленості про передислокацію авіабази США на острові Окінава.

Кан зробив таку заяву під час сьогоднішньої прес-конференції, за кілька годин до церемонії приведення його до присяги імператором Акігіто.

Питання майбутнього авіабази військово-морської піхоти США на Окінаві, частково, призвело до падіння уряду колишнього прем’єр-міністра Юкіо Хатоями, який минулого тижня подав у відставку, після 8 місяців при владі. Рейтинг Хатоями різко знизився коли він порушив свою передвиборчу обіцянку скасувати досягнуту в 2006 році угоду про передислокацію бази.

Кан також пообіцяв приборкати масові громадські борги Японії, аби запевнити довготермінову економічну стабільність країни. На посаду міністра фінансів Японії Кан призначив Йошіхіко Ходу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG