Спеціальні потреби

На АЕС Фукусіма виникли додаткові проблеми


На японській АЕС Фукусіма, неподалік цистерн, у яких зберігається радіоактивна вода, виявлено додаткові сотні тонн зараженої води. Це сталося після великих дощових опадів протягом вихідних.

Представники Токійської електрокомпанії, яка є оператором АЕС, заявили в понеділок, що вони не передбачили, що в неділю впаде така велика кількість дощу. За повідомленням TEPCO, високий рівень радіоактивного стронцію перелився із захищеного району, побудованого довкола приблизнл 1000 цистерн, у яких зберігаються тонни радіоактивної води.

Токійська електрокомпанія заявила, що вона планує перелити зібрану дощову воду у порожні цистерни, перевірити рівень її радіоактивності і тоді вилити в океан, якщо вона не забруднена.

ТЕPCO намагається припнити витікання радіоактивної води з АЕС Фукусіма з часу, коли вона була пошкоджена в результаті землетрусу та цунамі.

Тимчасом до Японії наближається ще один тайфун із сильними дощами. Водночас представники ООН закінчують перевірку поступу, який країна зробила в очищувальних роботах після катастрофи.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG