Спеціальні потреби

Лондон відкриває двері для більшої участі Китаю в британських ядерних проектах


Великобританії каже, що дозволить китайським компаніям взяти більшу участь в своїх ядерних проектах з метою прискорити розвиток британських систем електропостачання.

Міністр фінансів Великобританії Джордж Осборн зробив таку заяву в четвер під час візиту до Китаю. Він сказав, що обидві країни підписали меморандум про взаєморозуміння з питань активізації співробітництва в галузі цивільної ядерної енергії.

У заяві Міністерства фінансів Великобританії зазначається, що будь-які початкові китайські інвестиції в ядерні проекти, ймовірно, будуть мінімальними, але контрольні пакети акцій будуть можливими у майбутніх проектах.

Раніше Лондон повідомив про можливе завершення вже у близькому майбутньому угоди з китайською державною компанією China General Nuclear Power Group і французькою енергетичною компанією EDF про будівництво першої з 1995 року атомної електростанції у Великобританії.

Британія наполегливо намагається залучити іноземні інвестиції у свої масштабні проекти побудови енергетичної інфраструктури. Зокрема, як зазначається, країні необхідно більше АЕС для сприяння вирішенню проблеми зростаючого ризику виникнення нестачі електроенергії у майбутньому.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG