Спеціальні потреби

У частини населення Японії більший ризик захворювання на рак - ВООЗ


Дані Всесівтньої організації охорони здоров’я вказують на вищий ризик захворювання на певні види раку мешканців найбільш заражених радіацією районів внаслідок аварії на АЕС Фукусіма у 2011 році.

В опублікованій у четвер доповіді ВООЗ зазначається, що найбільше потерпіли райони біля атомної станції Фукусіма. З цього району було евакуйовано приблизно 110 тисяч людей після того, як у березні 2011 року стався потужний землетрус і цунамі, які спричинили аварію на АЕС. Внаслідок цього, великі території зазнали забруднення радіоактивними речовинами.

За даними ВООЗ, поза цими районами не очікується збільшення кількості випадків захворювання на рак.

Проте за даними цієї організації ООН, у жінок, опромінених у молодому віці в найбільш заражених районах, ризик захворіти на рак щитовидної залози становить до 70%. Ризик захворіти на лейкемію у чоловіків, опромінених у молодому віці, збільшився на 7%.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG