Спеціальні потреби

Італія проголосила гуманітарний надзвичайний стан на Лампедусі


Мігранти з Тунісу на Лампедусі
Мігранти з Тунісу на Лампедусі

Італійський уряд проголосив гуманітарний надзвичайний стан на острові Лампедуса, куди втекли тисячі мігрантів, намагаючись уникнути заворушення у Тунісі.

В оприлюдненій урядом заяві зазначається, що такий надзвичайний стан уможливить італійським захисникам громадянських прав вдатися до певних дій, аби допомогти грмадянам від північної Африки.

Від минулого місяця приблизно 2000 мігрантів з Тунісу прибули на Лампедусу. Цей італійський острів розташований у Середземному морі ближче до узбережжя північної Африки, ніж до Італії. За офіційними даними туди прибуло ще кількасот людей у суботу.

Органи влади Італії кажуть, що вони почали перевозити втікачів літаками та поромами до спеціальних центрів на острові Сицилія.

Міністр внутрішніх справ Роберто Мароні сказав, що Італія звернулася до Євросоюзу з проханням про допомогу у врегулюванні становища. Мароні висловив занепокоєння, що серед громадян Тунісу, які втекли з батьківщини, можуть бути злочинці і терористи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG