Спеціальні потреби

Палестинці звинувачують Ізраїль у порушенні перемир’я


Палестинські медики у Газі заявили, що внаслідок ізраїльського авіаудару по таборі біженців загинула восьмирічна дівчинка і 30 людей були поранені.

За повідомленням, удар по таборі біженців Шаті стався у понеділок через кілька хвилин після того, як оголошене Ізраїлем перемир’я мало набути чинності.

Військове командування Ізраїлю заявило, що розпочато розслідування інциденту.

Ізраїль оголосив одностороннє припинення вогню на більшості територій Сектора Гази, щоб дати палестинцям доступ до гуманітарної допомоги і можливість переміщеним мирним мешканцям повернутися до своїх домівок.

За кілька годин до набуття чинності перемир’я, внаслідок ізраїльського авіаудару загинув командувач бойовиків з угруповання Ісламський джихад в північній частині Сектора Гази.

Угруповання Гамас, яке контролює Сектор Гази, заявило, що не приєднається до семигодинного припинення вогню і застерегло палестинців у Газі бути обережними і пильними.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG