Спеціальні потреби

Клінтон проводить переговори з ізраїльськими та палестинськими лідерами


Державний секретар США Гілларі Клінтон розпочала тристоронні мирні переговори у Єгипті з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу і палестинським президентом Махмудом Аббасом.

Сторони сіли за стіл переговорів у курортному містечку на Червоному морі Шарм-ель-Шейх. Увага розмов, як гадається, зосереджуватиметься на питанні закінчення мораторію на розширення нових єврейських поселень на Близькому Сході.

Клінтон заявила, що адміністрація Обами вважає, що Ізраїлю слід продовжити строк мораторію, проте вона закликала Ізраїль і палестинців знайти спосіб для полагодження суперечки.

Держсекретар сказала, що настала реальна можливість для досягнення домовленості і, що без мирної угоди легітимних потреб сторін не можна буде задовольнити.

Згідно з планом, переговори продовжуватимуться у середу у Єрусалимі.

Після прибуття сьогодні до Єгипту пані Клінтон зустрілася з президентом Госні Мубараком. Вона завершить свій візит на Близькому Сході розмовами у четвер в Аммані з королем Йорданії Абдуллою. Єгипет і Йорданія єдині арабські держави, які уклали мирні угоди з Ізраїлем.

XS
SM
MD
LG