Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Єгипту закликав до припинення ізраїльської «агресії»


Прем’єр-міністр Єгипту Гішам Канділь обіцяв докласти більших зусиль, щоб припинити те, що він назвав ізраїльською «агресією» в секторі Газа, і досягти перемир’я між ізраїльтянами та палестинцями.

Прем’єр-міністр Канділь заявив про це в секторі Газа у п’ятницю після того, як коротке припинення вогню, яке встановив Ізраїль під час його візиту, провалилося.

Ізраїльські збройні сили заявили, що вони не атакували сектора Газа під час двогодинного періоду, хоча екстремісти Гамасу вистрелили в той час щонайменше 50 ракет на ізраїльську територію.

Проте джерела Гамасу заявили, що Ізраїль здійснив бомбову атаку на північний район сектора Газа, в результаті чого загинуло двоє палестинців. У збройному конфлікті цього тижня вже загинуло 20 палестинців і троє ізраїльтян.

Ізраїль раніше заявив, що припинить військову наступальну операцію проти сектора Газа на час перебування там прем’єр-міністра Єгипту Гішама Канділя, якщо екстремісти угруповання Гамас також припинять вогонь. Прем’єр-міністр Єгипту прибув до Гази в п’ятницю вранці і мав перебувати там приблизно три години.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG