Спеціальні потреби

Ізраїль убив високопоставленого командувача угруповання Гамас


У результаті ізраїльської повітряної атаки загинув високопоставлений військовий командувач ісламістського руху Гамас Ахмед аль-Джаабарі. Ізраїль відновлює політику вбивств лідерів палестинських екстремістів.

Ахмед аль-Джаабарі, який керував військовим крилом Гамасу, загинув у середу разом із пасажиром, коли в їхню автомашину влучила ізраїльська ракета в місті Газа.

Після вбивства Ахмеда аль-Джаабарі продовжувався ізраїльський обстріл сектора Газа, тоді як Гамас обстрілював територію Ізраїлю.

Представник ізраїльських збройних сил підполковник Авіталь Лейбович заявив, що повітряні удари на Газу скеровані проти об’єктів, де зберігаються ракети, які використовуються для атак проти Ізраїлю.

Ізраїльська розвідки Шабак (Шин-бет) заявила, що аль-Джаабарі загинув з приводу терористичної діяльності, що тривала понад десятиліття».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG