Спеціальні потреби

На парламентських виборах ізраїльтяни віддають перевагу Нетаньягу


В Ізраїлі відбуваються парламентські вибори. Згідно з передбаченнями, їх результатом буде те, що нинішній прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу залишиться на посаді на третій термін.

Опитування громадської думки, проведені перед голосуванням, вказують на те, що союз очоленої Нетаньягу партії Лікуд і націоналістичної «Наш дім Ізраїль», має підтримку переважної кількості вихідців з колишнього СРСР, здобуде більшість місць у кнесеті.

Центристські партії, головна опозиційна Партія праці і крайньо права партія «Єврейський дім», опиняться на дальших місцях.

Нетаньягу потрібна коаліція, щоб втримати контроль у кнесеті, в якому 120 місць. Ніколи окрема партія не мала більшості в ізраїльському законодавчому органі.

Наступний уряд Ізраїлю матиме справу з чималою кількістю проблем, включно з дедалі більшою дипломатичною ізоляцією з приводу політики Ізраїлю щодо палестинців, сповільненням економіки і загрозою з боку Ірану, який, можливо, працює над розробкою ядерної зброї.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG