Спеціальні потреби

Африканські мігранти в Ізраїлі протестують проти жорсткого ставлення до них з боку влади


Протест африканських мігрантів у Тель-Авіві
Протест африканських мігрантів у Тель-Авіві
Тисячі африканських мігрантів уже другий день поспіль влаштували в Тель-Авіві протест з приводу того, що вони називають жорстким ставленням до них з боку ізраїльського уряду.

Похід у понеділок включав зупинки біля посольств Сполучених Штатів і кількох європейських країн. Мігранти намагаються привернути увагу до свого бажання отримали політичний притулок і покладення краю законам, які дозволяють їх затримати або заборонити їм працювати.

Минулого місяця ізраїльський парламент прийняв закон, який дозволяє органам влади на необмежений час затримувати мігрантів, у яких немає дійсних документів, і заборонити їм працювати.

На протест у неділю вийшло понад 10 тисяч мігрантів.

У заяві, оприлюдненій в неділю, представниця ООН з питань біженців Вальпурга Енгельрехт піддала критиці політику Ізраїлю. Вона вказала на новий в’язничний об’єкт Голот у південній пустелі Ізраїлю, з якого, за її словами, як здається, «немає звільнення». Мігранти, яких тримають в Голоті, можуть вийти з нього на кілька годин, але мусять повернутися до нього на ніч.

Більшість африканських мігрантів прибули до Ізраїлю з Еритреї та Судану, шукаючи притулку від насильства і політичного хаосу.
XS
SM
MD
LG