Спеціальні потреби

Нетаньягу розраховує на допомогу Керрі у відновленні мирних переговорів з палестинцями


Джон Керрі (зліва) і Беньямін Нетаньягу
Джон Керрі (зліва) і Беньямін Нетаньягу
Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що він хоче миру з палестинцями і висловив надію, що державний секретар США Джон Керрі, який відвідує регіон, зможе повернути переговори на місце, де можливе досягнення «історичної» угоди.

Нетаньягу зробив таку заяву в присутності Керрі, коли вони відкрили в середу зустріч у Єрусалимі. Ізраїльський лідер висловив застереження щодо «поступу» на відновлених три місяці тому мирних переговорах.

Керрі, який також у середу зустрівся з палестинським президентом Махмудом Аббасом, заявив, що на переговорах завжди є «труднощі» і «напруження», але що він переконаний, що сторони можуть подолати їх. Він також додав, що як ізраїльтяни, так і палестинці мусять піти на поступки і винести важкі рішення для досягнення мети.

Державний секретар Керрі також говорив про висловлене Нетаньягу занепокоєння, що світові держави можуть вести переговори про угоду з Іраном, яка пом’якшила б санкції за щось менше, ніж повна ліквідація можливостей збагачувати уран.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG