Спеціальні потреби

У Вашингтоні продовжуються ізраїльсько-палестинські переговори


Представники Ізраїлю і Палестинської автономії зустрічаються у Вашингтоні для обговорення чергових кроків у мирних переговорах, які поновилися після майже трирічної перерви.

У вівторок державний секретар Джон Керрі проведе розмови з міністром юстиції Ізраїлю Ціпі Лівні та головою палестинської делегації на переговорах Саїбом Ерекатом. Відтак відбудеться спільна прес-конференція.

Розмови розпочалися після традиційної релігійної вечері у понеділок. Господар зустрічі, держсекретар США, закликав сторони до «розумних компромісів» на переговорах.

Керрі зазначив, що він свідомий того, що переговори будуть складними, емоційними та символічними але, що без цих спроб буде гірше.

Держсекретар Керрі висловив задоволення, що палестинський та ізраїльський лідери захотіли винести важкі рішення, необхідні для того, щоб дійти до цього моменту.

У неділю прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу подолав сильну опозицію з боку частини свого кабінету міністрів і схвалив звільнення групи палестинських в’язнів.

Вирішено що, у чотирьох етапах буле звільнено 104 палестинців. Проте Лівні заявила, що в’язнів буде звільнено лише тоді, коли палестинці дадуть докази, що вони серйозні партнери на переговорах.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG