Спеціальні потреби

Обама зустрівся з представниками Ізраїлю та Палестинської автономії


За повідомленням, президент Обама провів зустріч за закритими дверима у Білому домі з представниками Ізраїлю та Палестинської автономії у вівторок вранці – через день після того, як обидві сторони вперше сіли за стіл прямих мирних перегвоорів за майже три роки.

Поки що неясно, які питання обговорювалися під час незапланованої зустрічі президента Обами з міністром юстиції Ізраїлю Ціпі Лівні і головою палестинської делегації на мирних переговорах Саїбом Ерекатом.

У понеділок державний секретар США Джон Керрі влаштував для гостей традиційну святкову вечерю. Він закликав сторони до «розумних компромісів» на переговорах.

Керрі зазначив, що він свідомий того, що переговори будуть складними, емоційними та символічними але, що без цих спроб буде гірше.

Держсекретар Керрі висловив задоволення, що палестинський та ізраїльський лідери захотіли винести важкі рішення, необхідні для того, щоб дійти до цього моменту.

На переговорах Вашингтон представлятиме колишній посол США в Ізраїлі Мартін Індик.

У неділю прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу подолав сильну опозицію з боку частини свого кабінету міністрів і схвалив звільнення групи палестинських в’язнів.

Вирішено що, у чотирьох етапах буле звільнено 104 палестинців. Проте Лівні заявила, що в’язнів буде звільнено лише тоді, коли палестинці дадуть докази, що вони серйозні партнери на переговорах.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG