Спеціальні потреби

Олланд: загроза з боку Ісламської держави вимагає глобальної відповіді


Відкриття конференції у Парижі
Відкриття конференції у Парижі

Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що екстремісти угруповання Ісламська держава створюють глобальну загрозу, яка вимагає глобальної реакції.

Олланд заявив у понеділок, що «не можна втрачати часу», коли він і президент Іраку Фуад Массум відкрили у Парижі конференцію, яка зосереджувалась на питаннях миру і безпеки в Іраку.

У нарадах беруть участь офіційні особи із приблизно 30 країн, ООН, Європейського Союзу та Ліги арабських держав. Це найновіший крок в зусиллях створити коаліцію для боротьби з угрупованням Ісламська держава, яке встановило контроль над великими територіями на заході Іраку і на сході Сирії.

У конференції. бере участь державний секретар США Джон Керрі. Раніше він мав ряд зустрічей з керівниками близькосхідних країн.

Керрі сказав, що дедалі більша кількість країн готуються приєднатися до боротьби, включно з кількома арабськими країнами, які пропонують військову допомогу і проведення повітряних ударів, якщо буде така потреба.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG