Спеціальні потреби

Від вибухів у Багдаді загинуло 50 людей


У столиці Іраку Багдаді сталися вибухи замінованих автомобілів. Загинуло щонайменше 50 людей. Офіційні особи кажуть, що щонайменше дев’ять вибухів сталися в переважно шиїтських районах столиці – Сабі аль-Бур, Баяа і в центрі міста. Повідомляється, що десятки людей отримали поранення.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за вибухи, які сталися в понеділок, у час, коли в Іраку збільшується міжконфесійне насильство після місяців протестів, скерованих проти уряду, в якому головна роль належить мусульманам-шиїтам.

Сунітська меншина Іраку звинувачує правлячих шиїтів у тому, що шиїти ведуть політику дискримінації щодо сунітів і усувають їх від впливів.

Цього місяця від вибухів та інших форм насильства в Іраку загинуло кількасот людей.

Минулого тижня віце-президент США Джозеф Байден мав телефонну розмову з прем’єр-міністром Нурі аль Малікі, в якій висловив занепокоєння з приводу збільшення хвилі насильства, включно з бомбовими атаками.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG