Спеціальні потреби

У нападах на шиїтських паломників у Багдаді загинуло ще семеро людей


Іракські офіційні особи повідомили, що в результаті двох атак загинуло щонайменше семеро осіб. Атаки були скеровані проти шиїтських паломників, які подорожують до мечеті в північному районі Багдада.

Найновіші атаки сталися наступного дня після того, як у результаті вибухів у Багдаді загинуло щонайменше 50 людей. Більшість загинула від вибухів, спричинених нападниками-смертниками, які були неподалік натовпів паломників. Шестеро людей загинуло також у вівторок.

Хвиля и насильства в Іраку продовжується, незважаючи на присутність великої к кількості службовців безпеки в столиці, де зібралися десятки тисяч молільників для відзначення роковин смерті імама Мусси аль-Кадіма, сьомого із дванадцятьох імамів, особливо шанованих мусульманами-шиїтами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG