Спеціальні потреби

Тегеран нарікає: в Європі не хочуть заправляти іранські літаки


Тегеран нарікає: в Європі не хочуть заправляти іранські літаки
Тегеран нарікає: в Європі не хочуть заправляти іранські літаки

Іран каже, що деякі іноземні компанії відмовляються поповнювати пальним іранські літаки в європейських аеропортах, з огляду на міжнародні санкції накладені на Тегеран.

За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану, деякі західні компанії «на жаль» вдалися до «недоречних» заходів. Він каже, що Іран радить урядам країн, яким належать ці компанії, не дотримуватись санкцій Ради Безпеки Об’єднаних Націй, які він назвав «нелегальними».

На Іран накладено чотири рази санкції ООН за відмову припинити програму збагачення урану, яка, за твердженням Тегерану, спрямована лише на мирні цілі.

Європейський Союз та уряди кількох інших країн також застосували проти Ірану власні каральні заходи.

Тим часом Китай заперечив повідомлення, що уряд дозволив деяким китайським компаніям допомагати Іранові у виготовленні ядерної зброї. Речник Міністерства закордонних справ Китаю сказав репортерам, що китайський уряд впроваджує санкції проти Тегерану і додав, що КНР виконує свої міжнародні зобов’язання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG