Спеціальні потреби

Ядерні переговори з Іраном продовжуються без ознак більшого поступу


Джон Керрі з членами делегації США на ядерних переговорах
Джон Керрі з членами делегації США на ядерних переговорах

Переговори в справі іранської ядерної програми продовжуються вже другий тиждень, але без конкретного результату щодо таких спірних питань, як темп пом’якшення санкцій і доступ до іранських ядерних та військових об’єктів.

Представники Ірану та шести провідних країн світу визначили на вівторок термін, до якого мають дійти згоди щодо всеохопної домовленості про скасування санкцій в обмін на скорочення Тегераном своєї ядерної програми.

Офіційні особи характеризують переговори у Відні як такі, що просуваються дуже поволі, але в прявильному напрямку. Назагал вважається, що угода кінець кінцем буде досягнута протягом теперішнього раунду переговорів.

У переговорах беруть участь високопоставлені дипломати із Сполучених Штатів, Німеччини, Китаю, Франції, Росії та Ірану. Коли вони не змогли досягти угоди до 30 червня, як раніше заплановано, переговори продовжено ще на тиждень.

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що вже узгоджено понад 90 відсотків угоди і що решта проблем може бути вирішена протягом наступних кількох днів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG