Спеціальні потреби

Керрі і Заріф продовжують переговори у Швейцарії


Джон Керрі і Мохаммад Джавад Заріф
Джон Керрі і Мохаммад Джавад Заріф

Державний секретар США Джон Керрі та міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф знову мають зустріч у Швейцарії, намагаючись досягти прориву в довготривалих переговорах про іранську ядерну програму.

Керрі і Заріф приєдналися до групи дипломатів і експертів обох сторін, які відкрили найновіший раунд переговорів у неділю. Вони мають ще два тижні до встановленого на кінець місяця терміну для досягнення рамкової угоди, яка має запевнити, що іранска ядерна програма буде мирного характеру, і скасування економічних санкцій, накладених на Іран.

В неділю Керрі заявив, що перешкоди, які ще залишаються, в основному політичного, а не технічного характеру.

Тимчасмом лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл оприлюднив заяву, скеровану проти переговорів з Іраном, кажучи компанії кабельного телебачення CNN, що президент Барак Обама опинився на межі «дуже поганої угоди» з Тегераном.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG