Спеціальні потреби

У Женеві продовжуються переговори у справі ядерної програми Ірану


Представники Ірану та шести провідних країн світу продовжують переговори в справі ядерної програми Тегерана. Обидві сторини високо оцінили перший день переговорів, які відбуваються в Женеві, де міністр закордонних справ Ірану накреслив технічні аспекти нового плану, який має запевнити міжнародну громадськість, що його ядерна програми мирного призначення. За це Тегеран хоче пом’якшення міжнародних санкцій, які були накладені, щоб змусити його припинити збагачення урану.

За повідомленням державного інформаційного агентства IRNA, заступник міністра закордонних справ Аббас Аракчі заявив у середу, що пропозиція Ірану – це багатоетапний план, який включає дозвіл на інспекції МАГАТЕ без попереднього повідомлення.

У переговорах, крім Ірану, беруть участь представники США, Росії, Китаю, Франції і Великобританії.

Женевські переговори, перші з часу обрання у червні відносно поміркованого Гассана Роугані президентом Ірану, загально вважається найкращим шансом розрядити протистояння з приводу ядерних амбіцій Тегерана.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG