Спеціальні потреби

Екстремістське угруповання провело дві атаки в південно-східному Ірані


Екстремістське угруповання мусульман-сунітів взяло на себе відповідальність за дві самогубні атаки неподалік відомої шиїтської мечеті в південно-східному районі Ірану.

Іранські офіційні особи заявили, що загинуло щонайменше 27 людей і приблизно 270 отримали поранення. Атаки сталися в час, коли молільники зібрали в місті Зегедан для відзначення роковин народження онука пророка Мухамеда – імама Гуссейна. Серед жертв були службовці впливової Революційної гвардії.

Іранські офіційні особи проголосили триденну жалобу в провінції Сістан-Белуджистан.

Угруповання Джундалла, або Воїни Аллаха, повідомило, що це воно здійснило атаки у відплату за страту у червні його лідера Абдолмалека Рігі. Іранські органи влади звинуватили лідера екстремістів у тероризмі. На своїй Інтернет-сторінці це угруповання погрозило додатковими атаками.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG