Спеціальні потреби

В Індії зґвалтували туристку з Данії


Туристка з Данії заявила, що група чоловіків зґвалтувала, пограбувала і побила її в Делі. Це найостанніший випадок сексуального насильства в столиці Індії, скерованого проти іноземних жінок.

51-річна жінка сказала поліції, що чоловіки заманили її у віддалений куточок столиці, погрожуючи ножем, після того, як вона заблукала неподалік від готелю у популярному туристичному районі столиці, і спитала в них дорогу.

Поліція провела допити кількох чоловіків у зв’язку з цим інцидентом, проте нікого поки що не арештували. За словами правоохоронців, жінка відмовилася від медичної допомоги та повернулася до Данії.

За офіційною статистикою, кожні 14 годин в Делі відбувається один напад на сексуальному ґрунті.

Торік Індія посилила закони про сексуальне насильство після резонансного групового зґвалтування в автобусі, після якого потерпіла померла.

Член правлячої в Індії партії Індійський національний конгрес Шобха Оджа заявила, що випадки зґвалтування заплямлюють репутацію країни.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG