Спеціальні потреби

Китайський прем'єр прибув до Індії з першим закордонним візитом


Лі Кецян і Манмоган Сінг
Лі Кецян і Манмоган Сінг
Прем'єр Державної ради КНР Лі Кецян у неділю прибув до Індії з триденним візитом, який проходить на тлі нещодавнього протистояння двох країн навколо прикордонного району в Гімалаях.

Пекін заявив, що вибір Індії в якості першої країни, яку Лі Кецян відвідує після вступу на посаду глави уряду, свідчить про значення, яке Китай надає розвитку двосторонніх відносин.

Очікується, що китайський прем'єр і його індійський колега, прем'єр-міністр Манмоган Сінг, обговорять шляхи послаблення напруженості в тривалій прикордонній суперечці, яка є головною причиною дефіциту довіри між двома країнами.

Триденний візит китайського лідера розпочався несповна через два тижні після того, як обом сторонам вдалося вийти з напруженого протистояння. Воно почалося після заяви, зробленої Індією про те, що Китай вторгся в район Ладах в Гімалаях і внесення Делі рішучого протесту з цього приводу. Напруженість спала після того, як дві найбільш населені країни світу відвели свої війська на вихідні позиції і відновили статус-кво.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG