Спеціальні потреби

Країни блоку BRICS бажають створити спільний банк розвитку


Лідери країн блоку BRICS на саміті у Делі
Лідери країн блоку BRICS на саміті у Делі

Блок із п’яти країн, до якого належать Бразилія, Росія, Індія, Китай і Південно-Африканська Республіка, закінчили у четвер саміт у Делі закликом до створення більш представницької міжнародної фінансової структури.

Прем’єр-міністр Індії Манмоган Сінг, який був господарем одноденного саміту, заявив, що ці країни близькі до зроблення рішення, що сприятиме взаємним капіталовкладенням. Для цього вони створять банк розвитку, яким будуть керувати країни блоку BRICS, а також інші країни, що розвиваються. На думку одного з економістів із Сінгапуру, такий банк допоміг би уникнути наслідків європейської кризи із заборгованістю.

На країни блоку BRICS припадає 40% населення світу. Банк надавав би взаємні кредити та створював би можливості капіталовкладення для членських країн, а також країн, що розвиваються, незалежно від західних інституцій.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG