Спеціальні потреби

Місія МВФ завершила роботу в Україні


За підсумками роботи місії буде опрацьовано план попередніх умов для України.

В період з 10 по 18 травня Київ відвідала місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) з метою продовження обговорення другого перегляду в рамках програми розширеного фінансування (EFF).

У середу, після закінчення візиту, голова місії Рон ван Руден заявив, що досягнуто згоди на рівні експертів з представниками органів влади стосовно заходів, які є необхідними для завершення другого перегляду в рамках програми розширеного фінансування.

Ці домовленості мають бути затверджені керівництвом МВФ і Радою виконавчих директорів Міжнародного валютного фонду.

«Перебуваючи у складних умовах, Україна за останній рік досягла значного прогресу у відновленні економічної стабільності. Неухильне виконання структурних та інституційних реформ наразі є критично важливим для перетворення нещодавно досягнутого підйому на стабільне і суттєве зростання, а непохитна рішучість у боротьбі з корупцією постає «лакмусовим папірцем» здатності уряду зберегти широку внутрішню і міжнародну підтримку своєї політики», - йдеться у заяві Рона ван Рудена.

Голова місії вказав на важлість зміцнення владою зусиль для закріплення фіскальної і фінансової стабільності, рішучого підвищення прозорості і забезпечення верховенства права, а також для реформування великого і неефективного сектору державних підприємств.

«Реалізація рішучих заходів в цих сферах прокладе шлях для винесення результатів перегляду на Раду виконавчих директорів МВФ, що очікується в липні 2016 року», - наголосив Рон ван Руден.

Нагадаємо, рейтингове агентство Moody's спрогнозувало, що Україна до кінця червня отримає третій транш кредиту від Міжнародного валютного фонду у розмірі $1,7 млрд.

Міністерство фінансів України очікує, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалить рішення про надання третього траншу Україні в червні.

Дивіться також: Ось чому експерти вважають, що Захід добре відповів Росії на агресію проти України

Ось чому експерти вважають, що Захід добре відповів Росії на агресію проти України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG