Спеціальні потреби

HRW: обрання Трампа загрожує післявоєнному стану прав людини


Виконавчий директор правозахисної організації Human Rights Watch Кеннет Рот
Виконавчий директор правозахисної організації Human Rights Watch Кеннет Рот

У своєму річному звіті правозахисна організація Human Rights Watch заявила, що обрання президентом США Дональда Трампа і зростання популярності популістських політиків у Європі серйозно загрожують західній демократії та її системі цінностей.

На понад 700 сторінках звіту подано деталі практик щодо прав людини у понад 90 країнах світу. Якщо йдеться про вибори у США, то сказано, що Трампа обрано на на хвилі «розпалювання ненависті і нетерпимості» і що обрання Трампа віддзеркалює «пристрасне захоплення правлінням людини сильної руки», яке бачимо в Китаї або в Росії.

«Трамп і різні політики в Європі хочуть влади через заклики до расизму, ксенофобії, жінконенависництва і нативізму (сприяння місцевим уродженцям над іммігрантами), написав виконавчий директор Human Rights Watch Кеннет Рот. – «Всі вони твердять, що громадськість погоджується на порушення прав людини як щось необхідне для забезпечення місць праці, уникнення культурних змін чи уникнення терористичних атак. Насправді, нехтування правами людини може вести до тиранії».

Крім обрання Трампа на посаду президента США, Рот також висловив думку, що рішення Великобританії про вихід зі складу Європейського Союзу було основане на расизмі і нетерпимості.

Дивіться також: Національний Інститут здоров’я США - застосовування мінералів у сучасній медицині

Національний Інститут здоров’я США - застосовування мінералів у сучасній медицині. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG