Спеціальні потреби

Сепаратисти захопили міськраду та відділ міліції в Горлівці


Барикади у Горлівці
Барикади у Горлівці
Проросійські сепаратисти захопили адміністративні будівлі в місті Горлівка в Донецькій області при майже повній відсутності опору міліції, таким чином посиливши свій контроль над окремими територіями промислового Cходу України.

Сепаратисти заблокували райвідділ міліції раніше цього місяця, але захопили його і міську адміністрацію в середу, повідомив агентству Reuters представник міліції.

Місто з населенням близько 300 тисяч людей розташоване на північ від Донецька, де переважно російськомовні сепаратисти оголосили про створення «Донецької народної республіки» і планують провести референдум про вихід зі складу України 11 травня.

«Будівлі адміністрації та міліції захоплені, - підтвердив представник міліції в Донецьку.

З 6 квітня, один за одним, міста українського Донбасу, де знаходяться великі сталеливарні та інші підприємства, які дають близько третини обсягу промислового виробництва України, виходять з-під контролю прозахідного уряду в Києві.

Напередодні операції в Горлівці сепаратисти взяли під контроль адміністративні будівлі Луганська - обласного центру, який знаходиться ще ближче до кордону з Росією.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG